Komende zondag verwelkomen we maar liefst 4000 “urban walkers” in onze schoolgebouwen en de kerk – jij bent er misschien ook bij? In de CM Urban Walk Gent gaan de wandelaars op een unieke ontdekkingstocht door onze stad. Een parcours van 11 km leidt de deelnemers langs en door bijzondere gebouwen. Naast bekende Gentse locaties, zoals de Oude Vismijn, het stadhuis, het Van Eyck-zwembad en de Opera, zijn er ook locaties opgenomen die op een doordeweekse dag niet toegankelijk zijn voor het brede publiek – en daar is onze school er eentje van! Via https://urbanwalkgent.be/nl/ vind je alle info – inschrijven kan zelfs nog, er zijn nog plaatsen in de eerste drie waves van de dag. Misschien tot zondag?

#urbanwalk #cmurbanwalk #gent #humaniora #gent #onderwijs #onderwijsgent

Dit bericht delen:Ga terug