Het olympiadeseizoen trekt zich weer op gang! In het eerste semester waren er al de voorrondes voor de chemie- en geografie-olympiade, maar traditioneel zijn januari en februari dé maanden waarin onze leerlingen de olympische traditie hoog in het vaandel dragen door talrijk in te gaan op de oproep om de eigen kennis te testen in verschillende vakgebieden. En al dat enthousiasme is iets waar we als school ongelooflijk blij mee en dankbaar voor zijn!
 
Op maandag 15 januari gingen vier leerlingen uit de derde graad na schooltijd aan de slag met de dertien lijvige vragen van de Olympiade Nederlands. “Hersengymnastiek in de Neerlandistiek” was het zeer zeker: hun analytisch en wetenschappelijk inzicht in de taal van Vondel werd diepgaand getest. Ingmar en Maanasa haalden vorig jaar respectievelijk de eerste en de vierde plaats bij de Taaltrofee Nederlands (een taalwedstrijd voor de tweede graad) – benieuwd of onze leerlingen het in dit “volgende level” even goed kunnen doen! Dankjewel aan Jiri, Marie, Maanasa en Ingmar om dit olympiadeseizoen mee af te trappen.

Dit bericht delen:Ga terug