Hoog bezoek…

2016 SinterklaasDe Sint heeft zijn intrede alvast niet gemist op het Sint-Barbaracollege! Met muziek en snoep werd elke leerling begroet aan de schoolpoort. Nadien nam de Sint samen met zijn pieten en mieten tijd om stoute en brave kindjes in de klas te bezoeken. Tal van leuke opdrachten werden voorzien om onze leerlingen even te animeren. 
Om 10u10 stonden de zwarte pieten en mieten alvast klaar om op een halfuurtje de volledige school te veroveren met een mooie show op de speelplaats.  In deze show werden enkele leerkrachten uitgenodigd om het beste van zichzelf te geven.
Naast onze pieten en mieten trok ook de goede oude man, Sinterklaas, de dansschoenen aan en verraste ons met zijn onmiskenbaar danstalent. Bedankt aan onze leerlingenraad die dit allemaal mogelijk maakte.

Tot volgend jaar Sinterklaas!
2016 Sinterklaas

Bekijk hier nog enkele foto’s

 

Dit bericht delen:Ga terug