Aan het begin van deze week mochten we twee dagen lang een delegatie van acht Turkse jongeren en vier van hun leerkrachten ontvangen. Zij kwamen naar Gent in het kader van hun Erasmus+-project, dat als specifieke onderwerp “global warming” meekreeg. Om bij ons wegwijs te raken, maakten ze in een rondleiding kennis met onze school en gaven ze ook een presentatie over hun eigen school, het Pendik Bilsem-centrum voor kunst- en wetenschapseducatie nabij Istanbul.  Daarna draaiden ze mee in ons dagelijkse schoolleven: ze kregen een introductieles Nederlands, een les chemie in het Turks en volgden verschillende lessen mee met onze leerlingen (Engels, biologie, fysica, Art, wiskunde…). Ze sloegen ook de brug tussen hun Erasmus+-onderwerp en hoe wij op school bezig zijn met de klimaatproblematiek en maakten kennis met de leerlingen van onze werkgroep Ecologica. De Turkse delegatie stelde bij die ontmoeting een zelf ontworpen spel voor, waarin groene energie centraal staat. Een boeiende kennismaking!

Erasmus+-delegatie uit Turkije

#erasmus+ #erasmusplus #pendikbilsem #bezoek #humaniora #onderwijs #onderwijsgent #gent

Dit bericht delen:Ga terug