• Bijkomende proeven16/08/2023
  • Bijkomende proeven16/08/2023
  • Installatie internaat26/08/2023 (08:00 - 11:00)
  • Installatie internaat28/08/2023 (14:00 - 18:00)
  • Boekenverkoop26/08/2023 (08:00 - 11:00)
  • Boekenverkoop28/08/2023 (13:00 - 17:00)
  • Eerste schooldag (1-6 volledige dag aanwezig)01/09/2023
  • Afhaling bestelde laptops (3-6)07/09/2023
  • Individuele foto's (1-6)07/09/2023
  • Startmoment 5 en 6 met Leo De Weerdt (sj)12/09/2023
  • Klasbezinning derdes (drie klassen)21/09/2023
  • Klasbezinning derdes (drie klassen)22/09/2023
  • Wiskunde knutselfestival (Claudine Lybaert)23/09/2023 (09:00 - 16:00)
  • Startweekend Koor en Orkest30/09/2023
  • Startweekend Koor en Orkest30/09/2023
  • Facultatieve vrije dag (1-6)02/10/2023
  • Sportdag03/10/2023
  • Schoolveldloop (1-6)25/10/2023
  • Herfstvakantie30/10/2023
  • Herfstvakantie30/10/2023
  • Herfstvakantie30/10/2023
  • Herfstvakantie30/10/2023
  • Herfstvakantie30/10/2023
  • Infodag Compostelagenootschap (Johan De Ridder)18/11/2023
  • Pedagogische studiedag (1-6 vrijaf)24/11/2023
  • Kerstbezinning + oudercontact22/12/2023
  • Kerstvakantie25/12/2023
  • Kerstvakantie25/12/2023
  • Kerstvakantie25/12/2023
  • Kerstvakantie25/12/2023
  • Kerstvakantie25/12/2023
  • Kerstvakantie25/12/2023
  • Kerstvakantie25/12/2023
  • Kerstvakantie25/12/2023
  • Kerstvakantie25/12/2023
  • Kerstvakantie25/12/2023
  • Kerstvakantie25/12/2023
  • Kerstvakantie25/12/2023
  • Kennismaking ouders eerstejaars (titularis en vakleerkrachten)11/09/2023 (18:30 - 20:00)
  • Wijndegustatie14/10/2023 (15:00 - 20:00)
  • Infoavond examens eerste jaar21/11/2023 (19:30 - 20:30)
  • Stadswandeling "Op ontdekking in Gent" met dhr. Pierre Vinck (SBConnect)16/04/2024 (13:00 - 15:00)Voormalig algemeen directeur SBC
  • Lezing Renaat Schotte (leerlingen 5-6 worden verwacht)(SBConnect)23/11/2023 (20:00 - 22:00)
  • Lezing dhr. Jonathan Berte (leerlingen 5-6 worden verwacht)(SBConnect)01/02/2024 (20:00 - 22:00)Oprichter Robovision "De opportuniteiten van AI"
  • Lezing prof.dr. Bruce poppe (leerlingen 5-6 worden verwacht)(SBConnect)21/03/2024 (20:00 - 22:00)
  • Lezing Prof. Jonathan Holslag (leerlingen 5-6 worden verwacht)(SBConnect)19/10/2023 (18:00 - 20:00)
  • Klasbezinning 2EO/MOW\, 2GRLAa en 2GRLAb/LAb05/09/2023
  • Klasbezinning 2LAa\, 2STWEa en 2STWEb08/09/2023
  • Klasbezinning 1A1\, 1A2\, 1A3 en 1A414/09/2023
  • Klasbezinning 1A5\, 1A6 en 1A715/09/2023
  • Retorica 197323/09/2023
  • Rapport 1 (1-4)29/09/2023
  • Dag van de leerkracht05/10/2023
  • Infoavond ouders basisschool09/10/2023
  • Infoavond retorica10/10/2023
  • Rapport 1 (5-6)12/10/2023
  • Filmfestival eerstes (voormiddag)17/10/2023
  • Oudercontacten alle leerkrachten en internaat20/10/2023
  • Scouts groepsfeest21/10/2023
  • Klasfoto's 1-507/11/2023
  • Scouts Quiz11/11/2023
  • Aangekondigde evacuatieoefening16/11/2023
  • Rapport 3 (3-4)01/12/2023
  • Rapport 2 (5-6)01/12/2023
  • Start examens 4des\, 5des en 6des05/12/2023
  • Start examens 3des06/12/2023
  • Rapport 3 (1-2)08/12/2023
  • 6des naar Fort Breendonk17/04/2024 (07:00 - 11:30)
  • Krokusvakantie12/02/2024
  • Krokusvakantie12/02/2024
  • Krokusvakantie12/02/2024
  • Krokusvakantie12/02/2024
  • Krokusvakantie12/02/2024
  • Paasvakantie01/04/2024
  • Paasvakantie01/04/2024
  • Paasvakantie01/04/2024
  • Paasvakantie01/04/2024
  • Paasvakantie01/04/2024
  • Paasvakantie01/04/2024
  • Paasvakantie01/04/2024
  • Paasvakantie01/04/2024
  • Paasvakantie01/04/2024
  • Paasvakantie01/04/2024
  • Paasvakantie01/04/2024
  • Paasvakantie01/04/2024
  • Klassenraden (vrije dag voor de leerlingen)13/10/2023
  • 1ste jaar Medisch onderzoek - Vaccinatie16/10/2023
  • Medisch onderzoek - Vaccinatie (3GRLA/LAb/MTL)23/10/2023
  • Spreker KBC (sparen en beleggen) (2EO/EW/MTE)10/11/2023
  • Medisch onderzoek – Vaccinatie (3HW/MTE)13/11/2023
  • Infoavond ouders basisschool14/11/2023 (20:00 - 22:00)
  • repetitie pelgrimskoor (Johan De Ridder)25/11/2023 (10:00 - 15:00)
  • Bezoek Boekentoren (geïnteresseerden eerste graad)30/11/2023 (12:20 - 13:00)Na inschrijving!
  • Oudervereniging05/12/2023 (20:00 - 22:00)
  • Bezoek Sint-Baafskathedraal (geïnteresseerden eerste graad)08/12/2023 (12:30 - 13:05)Na inschrijving!
  • Start examens 2 (onder voorbehoud)11/12/2023
  • Start examens 1 (onder voorbehoud)12/12/2023
  • Einde examens19/12/2023
  • Leerlingen vrijaf20/12/2023
  • Leerlingen vrijaf20/12/2023
  • Oudervereniging09/01/2024 (20:00 - 22:00)
  • Infomoment kandidaat leerlingen13/01/2024
  • Medisch onderzoek - Vaccinatie (3EW/NW)15/01/2024
  • KRAS (Don Bosco Zwijnaarde\, rollenspel 2)16/01/2024 (17:00 - 19:00)
  • Eerste ronde VWO/JWO17/01/2024 (13:00 - 16:30)13u-16u of 13u30-16u30 voor lln met een 5de lesuur
  • Stem-olympiade voor leerlingen uit richting Steam\, tijdens Steamlesuren22/01/2024
  • Stem-olympiade voor leerlingen uit richting Steam\, tijdens Steamlesuren22/01/2024
  • Stem-olympiade voor leerlingen uit richting Steam\, tijdens Steamlesuren22/01/2024
  • Stem-olympiade voor leerlingen uit richting Steam\, tijdens Steamlesuren22/01/2024
  • Stem-olympiade voor leerlingen uit richting Steam\, tijdens Steamlesuren22/01/2024
  • Medisch onderzoek – Vaccinatie (3LAa)22/01/2024
  • Schoolraad22/01/2024 (19:30 - 21:30)
  • Leeruitstap eerste jaar (Velzeke + Jubelpark/Brussel)02/02/2024
  • Oudervereniging06/02/2024 (20:00 - 22:00)
  • Rapport 4 (1-4)09/02/2024
  • Rapport 3 (5-6)09/02/2024
  • Retoricabal23/02/2024
  • Medisch onderzoek - Vaccinatie (3NWSTa)26/02/2024
  • Tweede ronde VWO/JWO (UGent)28/02/2024 (15:00 - 17:00)
  • 100-dagen01/03/2024
  • Concert Koor en Orkest (onder voorbehoud)02/03/2024
  • Openschooldag02/03/2024
  • Medisch onderzoek – Vaccinatie (3NWSTb)04/03/2024
  • Oudervereniging05/03/2024 (20:00 - 22:00)
  • KRAS (Sint-Barbaracollege\, rollenspel 3)07/03/2024 (17:00 - 19:00)Muzenzaal
  • EYE-project (Bonn)09/03/2024
  • EYE-project (Bonn)09/03/2024
  • EYE-project (Bonn)09/03/2024
  • EYE-project (Bonn)09/03/2024
  • EYE-project (Bonn)09/03/2024
  • EYE-project (Bonn)09/03/2024
  • EYE-project (Bonn)09/03/2024
  • EYE-project (Bonn)09/03/2024
  • Start oefenperiode Vlaamse toetsen11/03/2024
  • Rapport 5 (1-4)15/03/2024
  • JEEP-project (Hongarije)16/03/2024
  • JEEP-project (Hongarije)16/03/2024
  • JEEP-project (Hongarije)16/03/2024
  • JEEP-project (Hongarije)16/03/2024
  • JEEP-project (Hongarije)16/03/2024
  • JEEP-project (Hongarije)16/03/2024
  • JEEP-project (Hongarije)16/03/2024
  • JEEP-project (Hongarije)16/03/2024
  • Start examens (1-2)19/03/2024
  • Start examens (3-4)20/03/2024
  • Partieel examen wiskunde (5-6 met 6u of 8u wiskunde)21/03/2024
  • (1-4) Leerlingen lesvrij + inhaalexamens27/03/2024
  • (1-4) Leerlingen lesvrij + inhaalexamens27/03/2024
  • KRAS ((onder voorbehoud): stadhuis Gent\, lokale slotzitting)27/03/2024 (14:00 - 16:00)
  • Inhaalmoment partieel examen wiskunde vijfdejaars28/03/2024
  • (1-2) Paasbezinning kerk29/03/2024
  • Infosessie sociale stage vierdes29/03/2024 (08:30 - 09:20)
  • Paasrapport (1-4)29/03/2024
  • Rapport 4 (5-6)29/03/2024
  • Inhaalmoment partieel examen wiskunde zesdejaars (ziek + JEEP)15/04/2024
  • Finale VWO/JWO17/04/2024
  • Kookdag (Scouts)20/04/2024
  • Medisch onderzoek - Vaccinatie (1ste jaars)22/04/2024
  • Sportweek22/04/2024
  • Sportweek22/04/2024
  • Sportweek22/04/2024
  • Sportweek22/04/2024
  • Sportweek22/04/2024
  • Einde oefenperiode Vlaamse toetsen23/04/2024
  • Schooltoneel24/04/2024
  • Schooltoneel24/04/2024
  • Schooltoneel24/04/2024
  • Schooltoneel24/04/2024
  • Schooltoneel24/04/2024
  • KRAS (hele dag\, Brussel (Vlaams / federaal parlement)\, nationaleslotzitting)26/04/2024
  • Slotdag De kleine Cervantes30/04/2024
  • Retoricareizen (6des)03/05/2024
  • Retoricareizen (6des)03/05/2024
  • Retoricareizen (6des)03/05/2024
  • Retoricareizen (6des)03/05/2024
  • Retoricareizen (6des)03/05/2024
  • Retoricareizen (6des)03/05/2024
  • Uitstap Xanten/Arnhem 2e jaar (LA)06/05/2024
  • Uitstap Xanten/Arnhem 2e jaar (LA)06/05/2024
  • Normandiëreis 3e jaar06/05/2024
  • Normandiëreis 3e jaar06/05/2024
  • Normandiëreis 3e jaar06/05/2024
  • Daguitstap 4e jaar06/05/2024
  • Daguitstap 1e jaar06/05/2024
  • Uitstap Brugge – Zeebrugge (2STEAM)06/05/2024
  • Uitstap Plantentuin Meise + technopolis (2STEAM)07/05/2024
  • Oudervereniging07/05/2024 (20:00 - 22:00)
  • Top team13/05/2024
  • Medisch onderzoek – Vaccinatie (leerlingen 2de die eerder afwezig waren)13/05/2024
  • Cultuurweek13/05/2024
  • Cultuurweek13/05/2024
  • Cultuurweek13/05/2024
  • Cultuurweek13/05/2024
  • Cultuurweek13/05/2024
  • Proclamatie VWO/JWO22/05/2024
  • Retoricafoto’s + klasfoto zesdes24/05/2024
  • Rapport 6 (4)31/05/2024
  • Rapport 5 (5-6)31/05/2024
  • Start examens 606/06/2024
  • Start examens 4 &507/06/2024
  • Rapport 6 (1-2-3)07/06/2024
  • Start examens 310/06/2024
  • Start examens 213/06/2024
  • Start examens 114/06/2024
  • Einde examens21/06/2024
  • Preproclamatie 625/06/2024
  • Proclamatie 626/06/2024
  • Rapport + oudercontacten.28/06/2024
  • test 2 agenda28/10/2023
  • KRAS op Sint-Bavo (expertensessie)16/11/2023 (17:00 - 19:00)
  • KRAS-project (Muzenzaal)11/10/2023 (12:30 - 14:30)Debat tussen leerlingen van Sint-Bavo\, Don Bosco en Sint-Barbara.
  • Les vroedkunde (2GRLAb/LAa)17/10/2023 (10:15 - 11:05)
  • Les vroedkunde (2STWEb)18/10/2023 (07:20 - 08:10)
  • Les vroedkunde (2EO/MOW)18/10/2023 (08:25 - 09:15)
  • Les vroedkunde (2GRLAa)19/10/2023 (11:30 - 12:20)
  • Les vroedkunde (2STWEa)19/10/2023 (13:20 - 14:10)
  • Bezoek boekentoren (geïnteresseerden tweede graad)20/10/2023 (10:20 - 11:00)
  • Les vroedkunde (2LAa)20/10/2023 (13:20 - 14:10)
  • Les vroedkunde (4EW/HW/MT)23/10/2023 (09:15 - 10:05)
  • Les vroedkunde (4NWa)23/10/2023 (12:20 - 13:10)
  • Les vroedkunde (4LAa)24/10/2023 (07:20 - 08:10)
  • Les vroedkunde (4NWb)27/10/2023 (08:25 - 09:15)
  • Les vroedkunde (4NWSTa/NWSTb)27/10/2023 (09:15 - 10:05)
  • Bezoek Opera (geïnteresseerden tweede graad)27/10/2023 (10:30 - 11:10)Na inschrijving!
  • Les vroedkunde (4GRLA/LAb)27/10/2023 (11:30 - 12:20)
  • Oudervereniging07/11/2023 (20:00 - 22:00)
  • Filmvoorstelling Napoleon (geïnteresseerde leerlingen 5e jaar)16/01/2024 (17:00 - 18:00)
  • XL-Actiedag van de scholierenkoepel (HoGent Schoonmeersen) - ondervoorbehoud02/02/2024
  • Les verliefdheid (1A6\, 1A1 en 1A7)05/02/2024
  • Les verliefdheid (1A4\, 1A2 en 1A3)08/02/2024
  • Les verliefdheid (1A5)09/02/2024
  • Franstalig improvisatietheater (1ste jaar in de Muzenzaal)06/02/2024
  • Filmvoorstelling 'Tori en Lokita' (3de jaar in de Studio Scoop)06/02/2024 (14:00 - 16:00)
  • Les zelfbeeld en eetstoornissen (3EW/NW)21/02/2024 (10:25 - 12:05)
  • Bezoek Minard (met gids ter plaatse\, leerlingen eerste jaar – na inschrijving)23/02/2024
  • Repetitie pelgrimskoor24/02/2024
  • Les zelfbeeld en eetstoornissen (3NWSTb)27/02/2024 (10:25 - 12:05)
  • Les zelfbeeld en eetstoornissen (3HW/MTE)27/02/2024 (13:25 - 15:10)
  • Les zelfbeeld en eetstoornissen (3LAa)28/02/2024 (10:25 - 12:05)
  • Tweede ronde chemie-olympiade28/02/2024
  • Les zelfbeeld en eetstoornissen (3GRLA/LAb)12/03/2024 (13:25 - 15:10)
  • Les zelfbeeld en eetstoornissen (3NWSTa)13/03/2024 (10:25 - 12:05)
  • Reünie retorica 196117/03/2024
  • Oudercontacten 1-429/03/2024
  • Repetitie koor Compostella04/05/2024
  • Repetitie koor Compostella29/06/2024
  • Bijkomende proeven21/08/2024
  • Bijkomende proeven21/08/2024
  • Kangoeroe wedstrijd 1ste graad18/04/2024 (07:30 - 09:10)
  • Oudervereniging16/04/2024 (19:00 - 21:00)
  • Theatervoorstelling “Voorjaarsontwaken” (De Expeditie) (6GRWI6-GRWI8-MTWE-WEWI6a)19/04/2024 (18:30 - 20:30)
  • Muzische avond20/04/2024 (19:00 - 21:00)
  • Infoavond studiekeuze lln.& ouders 4de jaar23/04/2024 (18:30 - 20:30)
  • Vlaamse toets Nederlands (2de jaars)25/04/2024 (11:30 - 15:00)
  • Infoavond studiekeuze lln. & ouders (2de jaar)29/04/2024 (18:30 - 20:30)
  • Schoolraad13/05/2024 (18:30 - 20:30)
  • Oudervereniging04/06/2024 (19:00 - 21:00)
  • Belgische informatica olympiade07/02/2024 (12:45 - 14:45)
  • Vlaamse toets wiskunde (2de jaar)13/05/2024 (11:30 - 15:00)
  • recital van Rotary Gent-Zuid (Gentse opera)20/02/2024 (19:00 - 21:00)
  • Tweede ronde fysica-olympiade21/02/2024
  • Eerste ronde Olyfran06/03/2024 (13:00 - 15:00)
  • Einde examens (1-4)26/03/2024
  • Infoavond studiekeuze lln.& ouders 1ste jaar22/04/2024 (18:30 - 19:30)
  • Voetbalwedstrijd 5-624/04/2024 (12:30 - 14:30)
  • Uitstap naar Utrecht (5LAWE/WEWI6a)06/05/2024
  • Uitstap naar Utrecht (5LAWE/WEWI6a)06/05/2024
  • Uitstap naar Brussel 5WEWI6b/WEST06/05/2024
  • Uitstap naar Brussel 5WEWI6b/WEST06/05/2024
  • Finale Belgische informatica olympiade (Brussel)23/03/2024 (13:30 - 15:00)
  • Lezing door Herman Van de Velde (6ECMT/ECWE)19/04/2024 (07:30 - 10:15)
  • Lezing door Lode Van Laere (5ECMT/ECWI6 en 4EW)27/02/2024 (13:30 - 15:10)
  • Weging keukenoverschotten (Ecologica)13/05/2024
  • Weging keukenoverschotten (Ecologica)13/05/2024
  • Weging keukenoverschotten (Ecologica)13/05/2024
  • Weging keukenoverschotten (Ecologica)13/05/2024
  • Weging keukenoverschotten (Ecologica)13/05/2024

Schoolraad

De schoolraad komt drie maal per jaar samen. In de schoolraad zijn verschillende geledingen van de school vertegenwoordigd:

  • personeel
  • ouders
  • leerlingen
  • lokale gemeenschap

Ouders en personeel koppelen terug naar hun respectieve organen: zo zitten ouders in de schoolraad als afgevaardigden van de oudervereniging, en worden de vergaderingen en verslagen daar ook besproken. Omgekeerd leggen de vertegenwoordigers van de ouders punten die aan bod komen in de vergaderingen van de oudervereniging en die van belang zijn voor de schoolraad, voor aan de schoolraad.

Punten die besproken werden in de schoolraad worden voordien en achteraf door de leerkrachten in de pedagogische raad besproken.

De inrichtende macht en de directie zijn aanwezig op de vergaderingen van de schoolraad, maar zij hebben er enkel een adviserende functie.

Lid worden?

Neem contact op via onderstaande knop:

Word nu lid van deze partnervereniging >

Samenstelling en contactgegevens schoolraad

Ouders basisschool:

  • Dirk Apers
  • Joris Geeroms
  • Hadewyck Van Ginderachter

Ouders humaniora:

  • Jessy De Block
  • Janneke Hennekam
  • Mieke Verstraete

Leerkrachten basisschool:

  • Emmily Schepens
  • Ingaline Dierickx-Visschers
  • Paul Lambrecht

Leerkrachten humaniora:

  • Kianoush Meirlaen
  • Katrien Wynant
  • Maaike Van Liefde

Leerlingen:

  • drie vertegenwoordigers uit de leerlingenraad

    Directie:

    • Katrien Mortier (basisschool)
    • Jens Vandenhaute (humaniora)

    Bestuur:

    • Jan Vande Moortel

    Secretaris:

    Voor eventueel contact met leden van de schoolraad wend je je tot de secretaris. 

    Schoolraad verslagen

     

     
     
     
     
    Samenstelling en contactgegevens schoolraad

    Ouders basisschool:

    • Dirk Apers
    • Joris Geeroms
    • Hadewyck Van Ginderachter

    Ouders humaniora:

    • Jessy De Block
    • Janneke Hennekam
    • Mieke Verstraete

    Leerkrachten basisschool:

    • Emmily Schepens
    • Ingaline Dierickx-Visschers
    • Paul Lambrecht

    Leerkrachten humaniora:

    • Kianoush Meirlaen
    • Katrien Wynant
    • Maaike Van Liefde

    Leerlingen:

    • drie vertegenwoordigers uit de leerlingenraad

    Directie:

    • Katrien Mortier (basisschool)
    • Jens Vandenhaute (humaniora)

    Bestuur:

    • Jan Vande Moortel

    Secretaris:

    Voor eventueel contact met leden van de schoolraad wend je je tot de secretaris. 

    Schoolraad verslagen