Wanneer de lente zich stilaan aankondigt, stroomt ook traditiegetrouw heel wat nieuws van het olympiadefront binnen! Deze keer zetten we de resultaten van onze leerlingen op de JWO (Junior Wiskunde-Olympiade, voor de tweede graad) en de VWO (Vlaamse Wiskunde-Olympiade, voor de derde graad) graag eens in de kijker.

Bij de eerste ronde van de JWO rekenden 47 van onze leerlingen mee; maar liefst 22 leerlingen stoten door naar de tweede ronde! Proficiat aan Alois Christiaens (4GRLA), Nicolas De Graeve (4LAc), Cyrille De Paepe (3NWa), Héloïse Declercq (3GRLA), Jef Degroote (4LAc), Olivier Hoornaert (4LAc), Jean-Louis Kelles (3LAb), Yilin Liao (3GRLA), Victor Mei (4GRLA), Ingmar Ollieuz (4GRLA), Jonathan Peelman (3LAa), Amelie Rosseel (4GRLA), Edward Rosseel (3GRLA), Mathias Ruys (3GRLA), Jiri Scheirs (4GRLA), Adrien Smets (4NWa), Lukas Tuypens (4GRLA), Arthur Van Herck (4LAa), Nathan Van Mullem (4NWa), Dago Van Parys (4WEST), Sarah Wauters (3GRLA) en Maanasa Yekkala (4LAa)!

23 leerlingen uit onze derde graad legden de eerste ronde van de VWO af, en van hen mogen tien leerlingen hun kans wagen in de tweede ronde op 8 maart. We duimen dus ook voor Edward Dequae (6WEWI8), Tomas Leys (6LAWI8), Leonard Martens (6LAWI6), Jasper Neirynck (5GRWI8), Pauline Van Cauwenberghe (6LAWI8), Louis Van den Zegel (6WEWI8), Aline Van Hoecke (5LAWI8), Henri Van Laere (5WEWI8), Maurice Verhaeghe (6LAWI8) en Hélène Yin (5LAWI8).

Een oprechte dankjewel aan alle deelnemers van de eerste ronde voor hun wiskundige inzet!

Dit bericht delen:Ga terug