FB - Chromebooks en laptops 2021-2022

Dankzij de Digisprong en de stevige investeringen die we de laatste jaren deden in een performant wifinetwerk zijn onze leerlingen helemaal klaar voor digitale opdrachten en dito invulling van de lessen! Onze school stelt de Digisprongmiddelen volledig ter beschikking van de leerlingen (als korting op de schoolrekening), zodat iedereen over een (eigen of bruikleen-) toestel kan beschikken. De eerstejaars kregen deze week uitleg over hun Chromebook, Smartschool, Google Drive… De leerlingen uit de tweede graad zetten hun computer, die ze via het laptopproject van de school konden aankopen, deze week al in tijdens verschillende lessen.

Meer info over het laptopproject en de digitalisering op school is te lezen via deze link. Bij vragen kan u steeds contact opnemen met directeur Diederik Costeur.
Dit bericht delen:Ga terug