Een van de middelen om de toekomst van uw kinderen en kleinkinderen te verzekeren, is zuinig omspringen met energie. Milieuzorg op school (MOS) roept alle scholen op om op vrijdag 13 februari 2015 deel te nemen aan de elfde editie van de Dikke-truiendag.

De Dikke-truiencampagne mikt op eenvoudige maatregelen die je kan nemen zonder aan comfort in te boeten. MOS maakte in 2005, bij de start van het Kyotoprotocol, de scholen voor het eerst warm voor dit initiatief: veel scholen zetten die dag de verwarming een beetje lager om hun leerlingen op een ludieke manier te sensibiliseren of nemen andere maatregelen die op structurele wijze aangehouden kunnen worden.

Ook onze school doet mee aan deze campagne!

Concreet zullen we op vrijdag 13 februari 2015 de verwarming ’s morgens 3 graden lager zetten. In de namiddag gaat voor onze verwarming de krokusvakantie al in en wordt ze volledig uitgeschakeld.
Isoleer eerst je lichaam, dan de rest! Onze leerlingen en leerkrachten komen die dag best extra warm gekleed naar school.

Mogen we op u rekenen?

 

Milieuvriendelijke groeten

De directie

De leden van de werkgroep “ECOLOGICA”

Dit bericht delen:Ga terug